Formulář k předběžnému šetření

V souvislosti s pokračujícím nouzovým stavem a neustále se šířícím koronavirem, notářské kanceláře notářů JUDr. Věry Sáblíkové a JUDr. Ing. Michaela Sáblíka budou do 11.4.2020 včetně otevřeny v omezeném režimu. Probíhat budou pouze nařízená nebo předem domluvená jednání. Je možné očekávat, že vládou schválená omezení v souvislosti s koronavirem budou i ve druhé polovině dubna v jisté míře zachována, takže se to do značné míry dotkne i provozu naší kanceláře a možnosti jednání v pozůstalostních věcech.

Aby bylo možné pozůstalostní řízení v brzké době vyřídit, rozhodli jsme se proto umožnit vyplnění formuláře k předběžnému šetření elektronickou formou. Pokud se rozhodnete této možnosti využít, prosíme Vás o stažení tohoto formuláře, jeho vyplnění a zaslání.

Věříme, že tímto postupem od Vás získáme údaje, na základě kterých budeme moci provést potřebná zjištění dotazy na banky, stavební spořitelny, družstva, penzijní společnosti a podobně. Tímto postupem by mohlo být dosaženo toho, že i přes trvající koronavirovou krizi, budeme moci shromáždit veškeré podklady k tomu, aby po jejím skončení bylo možné Vaše pozůstalostní řízení brzy ukončit.

Prosíme Vás též o sdělení kontaktních údajů na Vás, a to prostřednictvím tohoto formuláře.

Děkujeme za pochopení.

Formulář ke stažení:

Formulář PŠ.docx